Toaleta z bidetem – nowoczesne i praktyczne urządzenie łazienkowe

Toaleta z funkcją podmywania to rozwiązanie, na które decyduje się coraz większa liczba osób. Ten ceramiczny produkt pojawia się nie tylko w domach, ale także w hotelach i przestrzeni publicznej. Warto wiedzieć, że moda na łączenie ze sobą toalety i bidetu nie przyszła do nas z Francji, ale Japonii. Dla mieszkańców kraju kwitnącej wiśni dbanie o należytą higienę stanowi ważny element kultury.

Komfortowe rozwiązanie

Jeśli posiadamy niewielką łazienkę, to toaleta z bidetem wydaje się najlepszym rozwiązaniem. W zależności od zasobu portfela możemy wybrać dwie wersje w tej dziedzinie. Toaleta myjąca jest zaliczana do modeli bardzo komfortowych. Wyposażono ją w funkcję bidetu z możliwością mycia i suszenia miejsc intymnych. Po zakończeniu czynności fizjologicznych możemy skorzystać z tego urządzenia bez potrzeby sięgania po szorstki papier toaletowy. Produkt ten posiada bardzo rozbudowane ustawienia. Możemy na przykład dostosować temperaturę wody, jej ciśnienie i rodzaj strumienia do osobistych upodobań. Bardziej zaawansowana toaleta z bidetem mają możliwość podgrzania deski sedesowej, odkamieniania, a także usuwania nieprzyjemnych zapachów.

Wersja ekonomiczna

Bardziej ekonomiczną wersją są toalety z funkcją podmywania. Używając tego urządzenia, można liczyć na wysoki poziom higieny intymnej, wygodę i poczucie świeżości po skorzystaniu z WC. Trzeba też pamiętać, że rozwiązania stosowane w toalecie z bidetem charakteryzują się nowoczesnością i są ekologiczne. Samo urządzenie wygląda niezwykle elegancko i idealnie wpisuje się w najnowsze wnętrzarskie trendy. Dlatego też coraz częściej możemy je spotkać w mieszkaniach, a także miejscach, w których istnieje szczególna potrzeba dbania o higienę i komfort. Chodzi przy tym głównie o pensjonaty, gabinety lekarskie i domy seniora.

Funkcjonalność i estetyka

Biorąc pod uwagę fakt, że toaleta z bidetem jest prosta w obsłudze, można ją zainstalować w każdym mieszkaniu i instytucji. W wielu produktach tego typu instaluje się deski wolnoopadające z możliwością szybkiego wypinania. Poza tym jest możliwość zakupu takiego urządzenia w formie podwieszanej miski na stelażach. Dzięki temu cała konstrukcja będzie bezpieczna, nie zajmie dużo miejsca i będzie się świetnie prezentować. Projektanci coraz częściej decydują się na takie rozwiązania ze względu na funkcjonalność i ciekawe wrażenia estetyczne. W sprzedażny znajdziemy wiele różnych odmian tego produktu. Dzięki temu będziemy mogli idealnie dopasować toaletę z bidetem do całościowej aranżacji łazienki.