Pułapki na mole

Zarówno mole ubraniowe, jak i spożywcze to kłopot, który nie tylko irytuje domowników na co dzień, ale prowadzi też do znacznych szkód i strat. Aby zastosowane sposoby były skuteczne, należy użyć odpowiednich produktów.

W jaki sposób skutecznie wytępić mole?

Większość z nas miała do czynienia z uporczywym problemem, jakim są mole lub zna kogoś, kto nieustannie próbuje pozbyć się tego kłopotu. Niestety często zdarza się, że wytępienie tych uporczywych owadów jest jedynie chwilowe. Mechaniczne zabicie wszystkich osobników nie wystarczy. Z pewnością w zakamarkach szaf pozostaną zdolne do rozmnażania owady. Jedynym skutecznym sposobem na ich pozbycie się są odpowiednie pułapki na mole.

Skąd w domu biorą się mole?

Jaja moli spożywczych najczęściej przynosimy do domu z różnymi produktami ze sklepu. Następnie wykluwające się osobniki bytują w domowych zapasach, gdzie wśród kasz, orzechów, pieczywa i innych produktów składają kolejne jaja. Mole ubraniowe najczęściej dostają się do domów przez otwarte okna, drzwi, wentylację, od sąsiadów, a także z miejsc przebywania różnych zwierząt. Owady te żywią się m.in. sierścią, piórami i lanoliną występującą w wielu noszonych przez nas ubraniach.

Aby zarówno mole spożywcze, jak i ubraniowe nie zniszczyły zbyt wiele, należy się ich jak najszybciej pozbyć. W tym celu należy dokładnie wymyć wszystkie zakamarki i kąty w kuchni oraz dokładnie przejrzeć posiadaną odzież. Kiedy już pozbędziemy się wszystkich otwartych produktów spożywczych, w których mogą znajdować się jaja szkodników i przebierzemy ubrania, warto zastosować skuteczne środki i pułapki na mole.

Najlepsze pułapki na mole – co wybrać?

Wśród najskuteczniejszych preparatów znajdują się różnego rodzaju lepy, pułapki na mole feromonowe, spraye, płyny, patyczki odstraszające, a także nowoczesne urządzenia elektryczne. Aby jednak wszystkie takie produkty były skuteczne i możliwe było pozbycie się dzięki nim problemu na dobre, należy wybierać preparaty tylko od sprawdzonych dostawców i najwyższej jakości.

Najlepszym wyborem będą pułapki na mole zakupione w sklepach specjalistycznych, które mają ogromne doświadczenie w sprzedaży preparatów na różnego rodzaju szkodniki. Doskonałej jakości produkty oferuje sklep MO-EL. To wiele różnych rozwiązań, dzięki którym problem moli można rozwiązać w sposób wygodny i szybki.

[tdc_woo_shortcodes woo_shortcode=”W3Byb2R1Y3RzIGxpbWl0PSI0IiBjb2x1bW5zPSI0IiBvcmRlcmJ5PSJkYXRlIiBvcmRlcj0iREVTQyIgdmlzaWJpbGl0eT0idmlzaWJsZSJd”]JTVCcHJvZHVjdHMlMjBsaW1pdCUzRCUyMjYlMjIlMjBjb2x1bW5zJTNEJTIyMiUyMiUyMG9yZGVyYnklM0QlMjJkYXRlJTIyJTIwb3JkZXIlM0QlMjJERVNDJTIyJTIwdmlzaWJpbGl0eSUzRCUyMnZpc2libGUlMjIlNUQ=[/tdc_woo_shortcodes]