Rozkładane krzesła i stoły – idealne rozwiązanie na przyjęcia i bankiety

Nowoczesne meble cateringowe wyróżniają się na tle innych produktów wysokiej jakości materiałami, różnorodnością oraz cechami, które ułatwiają ich użytkowanie, przechowywanie i transport. Choć produktów na rynku jest wiele, największym uznaniem wśród klientów cieszą się modele z możliwością rozkładania. Czym są meble cateringowe oraz dla kogo są przeznaczone? Dlaczego warto kupić rozkładane stoły i krzesła do ogrodu i firmy? Przekonajmy się!

Nowoczesne rozwiązanie dla każdego

Meble cateringowe powinny być wytrzymałe, stabilne oraz łatwe w czyszczeniu. Wiele firm oferuje produkty lakierowane, co zapobiega wchłanianiu się cieczy w blat, chroniąc go tym samym przed zabrudzeniami. Stoły te powinny być wykonane z wyszlifowanego drewna, by zapobiec skaleczeniom, jednocześnie w taki sposób, by nie wpływały negatywnie na ich wizerunek. Czy to wszystkie zalety nowoczesnych mebli? Zdecydowanie nie. Największym plusem stołów cateringowych jest możliwość ich składania.

Dzięki połączeniu drewnianego blatu z metalowym stelażem, zarówno stół, jak i ławeczki czy krzesła, stanowiące jego komplet, z łatwością można złożyć. Taka funkcja ułatwia przechowywanie mebli, a także ich bezpieczny transport w dowolne miejsce, bez konieczności ponoszenia dużych opłat.

Rozkładane krzesła i stoły – idealne rozwiązanie na przyjęcia i bankiety

Nie da się ukryć, że podczas organizacji przyjęć, zwłaszcza tych, które odbywają się w plenerze, istotne są meble, które będą komfortowe, stabilne, ale przede wszystkim proste w aranżacji. Stoły i krzesła rozkładane dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Są idealnie proste, nie chwieją się, a pokryte odpowiednią dekoracją na przykład ozdobnym obrusem czy kwiatami, stanowią eleganckie dopełnienie wnętrza.

Stoły i krzesła nadają się zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Można ustawić je w ogrodzie czy na tarasie. Równie dobrym miejscem na organizację plenerowej imprezy z użyciem tych mebli może okazać się słoneczna polana, czy okolice jeziora. Sprawdzą się więc na campingach, polach namiotowych, w ośrodkach wypoczynkowych i kurortach. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu są odporne na zabrudzenia i warunki atmosferyczne, dlatego posłużą przez długie lata.

Czy stoły i krzesła składane są drogie?

Obecnie na rynku jest duży wybór tego typu produktu, dlatego i cena nie jest wygórowana. Za zestaw stół i krzesła można zapłacić już około 500 zł. Oczywiście uzależnione jest to od wielkości stołu, ilości krzeseł i oczywiście ich rodzaju. W przypadku indywidualnego projektu na przykład skorzystania z możliwości wybrania koloru lub kształtu cena ta może sięgać nawet 1000 zł. Jest to zatem rozwiązanie na każdą kieszeń, dlatego tak wiele osób zdecydowało się na zakup mebli dla siebie lub firmy.