Stół cateringowy 200×90 – niezbędny element każdego przyjęcia

Meble cateringowe to popularne rozwiązanie, z którego korzystają różnego rodzaju firmy. Podczas organizacji przyjęć, plenerowych warsztatów czy koncertu, tego typu stoły z pewnością się sprawdzą. Pokryte pięknym obrusem nie tylko będą się dobrze prezentować, ale i ułatwią organizację imprezy. Dlaczego warto wybrać stół cateringowy 200×90 cm? Jakie ma on zalety?

Stół cateringowy jako dodatek, bez którego organizacja przyjęcia nie będzie możliwa

Meble przeznaczone na imprezy, zwłaszcza te plenerowe, powinny być solidne, wytrzymałe, estetyczne, ale i łatwe w przechowywaniu. Największą zaletą stołu cateringowego 200×90 cm jest duży, odporny na zabrudzenia blat. Wykonany został z wyszlifowanych oraz polakierowanych desek, co sprawia, że jest bezpieczny oraz wytrzymały. Specjalny lakier, jakim został pokryty blat, uniemożliwia wnikanie cieczy w drewno, zwiększając przy tym wytrzymałość stołu, ale to nie jedyna zaleta, jaka wynika z lakierowania. Aby usunąć zabrudzenia na powierzchni stołu, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką.

Łatwy transport i przechowywanie

Stoły cateringowe stały się obowiązkowym dodatkiem na różnego rodzaju przyjęcia. Dzięki możliwości składania stołu można go przechowywać, układając blat na blacie, lub transportować w ten sam sposób. Ta funkcja zmniejsza ilość miejsca potrzebnego do transportu, co korzystnie wpływa na budżet firm zajmujących się organizacją przyjęć. A to nie koniec zalet, jakie wynikają z ich użytkowania. Stoły są dość tanie, jednak wykonane z materiałów naprawdę wysokiej jakości. Przekłada się to na dużą żywotność produktu. Ten rodzaj mebli cateringowych nadaje się do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego.

Na jakie imprezy nadaje się stół cateringowy?

Stół cateringowy 200×90 cm to produkt dość duży, który zapewnia komfort, zarówno organizatorom, jak i gościom. Nadaje się podczas uroczystości wewnątrz lokalu, w tym w barach, restauracja i kawiarniach, ale i podczas plenerowych imprez, takich jak koncerty, festyny, szkolenia czy bankiety. Coraz chętniej tego typu meble pojawiają się też na chrzcinach, komuniach oraz ślubach, gdyż są estetyczne, duże, a odpowiednio udekorowane, prezentują się oryginalnie i niezwykle ciekawie.
Stoły cateringowe mają wiele zastosowań, dlatego coraz więcej osób prywatnych oraz firm, sięga po te uniwersalne meble, organizując różnego rodzaju przyjęcia i imprezy okolicznościowe dla małych, jak i dużych grup ze względu na niski koszt oraz łatwe utrzymanie czystości, co jest istotnym aspektem podczas każdego, nawet najmniejszego wydarzenia.